Mostra

Jest to wino, które towarzyszy przyjemnie do posiłku, łącząc się z rodziną i przyjaciółmi … Ponieważ … ukochane wina są jak ludzie … stoją obok nas bez specjalnych ceremonii i zaproszeń. Po prostu, spontanicznie …

 

 

MOSTRA Red

Żywa,  purpurowa barwa. Aromaty czereśni i wiśni, z wyczuwalną nutą wanilii i kawy. Smak pełny, delikatny, z wyraźnym owocowym akcentem. Wyprodukowane ze szczepów Agiorgitiko, Syrah i Merlot. Doskonale do pikantnego czerwonego i  grillowanego mięsa, a także kiełbasek i sera.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MOSTRA Rose

Żywa, różowo-malinowa barwa. W bukiecie słodkie aromaty truskawek i malin z nutą karmelu i płatków róży. Doskonałe  rosé o gładkim smaku i znakomitej równowadze pomiędzy nutami owocowymi i kwasowością. Harmonijne, przyjemne i orzeźwiające. Wyprodukowane ze szczepów Hamburg Muscat, Syrah i Merlot. Doskonale komponuje się z włoską pastą i potrawami z dodatkiem sosu pomidorowego.Świetnie łączy się także z deserami czekoladowymi lub owocowych,                                                                           oraz ze świeżymi owocami.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MOSTRA Rose semi sweet

Żywa, różowa barwa. Wyczuwalne aromaty truskawek i wiśniowego dżemu, gotowanej pigwy i wanilii. Na podniebieniu aromatyczne, o pełnym słodkim bukiecie i przyjemnym  różanym zakończeniu. Wyprodukowane ze szczepów Hamburg Muscat, Syrah, Merlot. Przyjemne zarówno „solo”, jak też jako dodatek do deserów lub orzechów. Podkreśla też świetnie walory smakowe pikantnych serów.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MOSTRA White

Jasna, limonkowa barwa. W bukiecie aromaty cytryny, limonki, brzoskwini i kwiatów. Na podniebieniu trwałe i dobrze zrównoważone. Wino rześkie, świeże z akcentem owoców cytryny i brzoskwini. Wyprodukowane ze szczepów  Chardonnay, Hamburg Muscat i Roditis. Doskonałe do ryb i owoców morza, delikatnych białych mięs, wieprzowiny w warzywach i łagodnego żółtego sera.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz